Sitemizde en yeni oyun hileleri yer alır

Daha fazla sonuç için geniş kapsamlı arayın:

 
 

X-MEN: Children of The Atom - şifreleri / hileleri / hile kodları

Hile Modu:
Options menüsüne girmek için [F10] 'a basın ve Configurasyon menüsüne girin.Daha sonra spam yazıp hile modunu aktif hale getirin.

Daha Fazla Güç Götürme:
Mesaj ekranında god yazın."God mode enabled" yazısı görünecektir.Mesaj menusunden çıkın.Ekranın sol üst tarafında "Sinister has changed the cheat code" görünecektir.Bu modda dövüşürken dövüşçüler daha fazla hasar alacaktır.

Juggernaut ya da Magneto ile Dövüşme:
Hile modunu aktif hale getirin. System menüsüne girin ve "Boss Select" seçeneğini aktif hale getirin.Ayarları kaydedin.Normal oyuna girin.Dövüşçünüzü seçin ve blok modunu seçin.Oyun yüklenirken Juggernaut ile dövüşmek için 3 yumruk tuşuna basılı tutun ya da Magneto ile dövüşmek için 3 tekme tuşuna basılı tutun ve oyun yüklendikten sonra bırakın.

Akuma ile Dövüşme:
Oyuncu seçme ekranında, Spiral 'in üzerine gelin ve 3 saniye bekleyin.Sola basın ve 1 saniye bekleyin.Tekrar sola basın ve 1 saniye bekleyin.Tekrar sola basın ve 1 saniye bekleyin.Iceman 'in üzerine gelin.Sağa basın ve 1 saniye bekleyin.Yukarı basın ve 1 saniye bekleyin.Sola basın ve 1 saniye bekleyin.Tekrar sola basın ve 1 saniye bekleyin.Omega Red 'in üzerine gelmiş olacaksınız.Aşağıya basın ve 3 saniye bekleyin.Aşağı tekme , Yukarı Yumruk ve Yukarı Tekmeye aynı anda basın. Eğer doğru yaptıysanız Akuma ekranda görüntülenecektir.

Limitsiz Kredi:
Hile modunu aktif hale getirin.System menüsünden "Free Play" seçeneğini aktif hale getirin.


oyun hileleri

Hile Hakkında

Platformu: PC
Eklenme tarihi: 06.06.2007 - 11:14:29

Etiketler: X-MEN Children of The Atom

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: X-MEN: Children of The Atom hileleri, X-MEN: Children of The Atom şifreleri, X-MEN: Children of The Atom hile, X-MEN: Children of The Atom şifre, X-MEN: Children of The Atom oyunları, X-MEN: Children of The Atom oyun, X-MEN: Children of The Atom game
 
 
 
Copyright (C) Gamend.NET - Gizlilik Politikası
Sayfalarımız için en iyi verim Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte sağlanır
Sitemizde 45 Adet Oyuncu Bulunuyor
Gamend.NET
Powered by Erenet.info
Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de.