Sitemizde en yeni oyun hileleri yer alır

Daha fazla sonuç için geniş kapsamlı arayın:

 
 

Zeiram Zone - şifreleri / hileleri / hile kodları

Extra Zorluk Seviyesi:
Ana menüde üç saniye boyunca Sol tuşuna basın. Ardından sırayla Sağ, Daire ve Üçgen tuşlarına basın. Eğer doğru yaptıysanız Options seçeneği kırmızıya dönecektir. Options menüsüne girdiğinizde zorluk seviyesini Extra Hard olarak değiştirebilirsiniz.

Düşman olarak oynama:
Ana menüde Sağ, Aşağı, Aşağı/Sağ, Aşağı, Aşağı/Sol, Sol, Üçgen tuşlarına basın. Eğer doğru yaptıysanız Game Start seçeneği kırmızıya dönecektir. Artık yeni bir oyuna başlarken düşmanlarınızı seçerek oyuna girebilirsiniz.

Versus Modu:
Ana menüde Aşağı, Daire, Sağ, Kare, Yukarı, X, Sol, Üçgen tuşlarına basın. Eğer doğru yaptıysanız bir ses duyacaksınız. Artık Versus modunu seçebilirsiniz.

Tüm karakterler:
Ana menüde Sağ, Aşağı, Aşağı/Sağ, Aşağı, Aşağı/Sol, Sol, Üçgen tuşlarına basın. Eğer doğru yaptıysanız bir ses duyacaksınız ve Game Start seçeneği kırmızıya dönecek. Artık yeni bir oyuna veya versus moduna girerken tüm karakterleri seçebilirsiniz.

Extra Modu:
Ana menüde birkaç saniye doyunca Sol tuşuna, ardından da hızla Sağ, Daire, Üçgen tuşlarına basın. Eğer doğru yaptıysanız bir ses duyacaksınız ve Options seçeneği kırmızıya dönecek. Options bölümüne girerseniz Extra seçeneğini açıldığını göreceksiniz.


oyun hileleri

Hile Hakkında

Platformu: PlayStation
Eklenme tarihi: 13.08.2007 - 13:22:58

Etiketler: Zeiram Zone

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: Zeiram Zone hileleri, Zeiram Zone şifreleri, Zeiram Zone hile, Zeiram Zone şifre, Zeiram Zone oyunları, Zeiram Zone oyun, Zeiram Zone game
 
 
 
Copyright (C) Gamend.NET - Gizlilik Politikası
Sayfalarımız için en iyi verim Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte sağlanır
Sitemizde 43 Adet Oyuncu Bulunuyor
Gamend.NET
Powered by Erenet.info
Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de.