Brothers A Tale of Two Sons: bu hafta Epic Games'te ücretsiz

Kategori: Oyun Dünyası
Eklenme tarihi: 17 Şubat 2022, Perşembe

Epic Games'in 17 şubat tarihi itibariyle bu haftalık ücretsiz sunduğu oyun Brothers A Tale of Two Sons oldu. Detaylar haberimizde.

Brothers A Tale of Two Sons: bu hafta Epic Games'te ücretsiz

Epic Games, her hafta bir oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Bunun meyvelerini de yavaş yavaş toplamaya başladığı, şirketin "500 milyon kullanıcıya ulaştıklarını" duyurmasından anlaşılabilir.

Her hafta perşembe günleri Türkiye saati ile 19.00'dan itibaren 1 hafta süreyle bir adet oyun, Epic Games tarafından kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor. 1 hafta sonra yine perşembe aynı saatte de sona eriyor. Sonra yerini yeni bir ücretsiz oyuna bırakıyor. Önümüzdeki süreçte de bu ücretsiz oyun kampanyalarının devam edip etmeyeceğini hep beraber göreceğiz.

Gelelim bu haftaki ücretsiz oyuna: Brothers A Tale of Two Sons.

Starbreeze Studios tarafından geliştirilen ve Xbox 360, Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, iOS, Android, Windows Phone ve Nintendo Switch için 505 Games tarafından yayınlanan, 2013 yılında piyasaya sürülen bir macera oyunu. Oyunda, orklar ve troller gibi hayali yaratıklarla dolu bir fantezi dünyasında, iki genç kardeşin babalarının hastalığına çare bulmak için bir yolculuğa çıkmaları anlatılıyor. Oyun, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanıyor.

Unreal Engine 3 motorunu kullanan oyunun, 2015 yılında 800.000 kopya satıldığı açıklanmıştı. Oyunun İsveçli ödüllü film yönetmeni Josef Fares ile işbirliği içinde geliştirildiğini de belirtelim.

Oyunun çeşitli oyun incelemelerinde aldığı puanlar ise şu şekildeydi;
Metacritic: 90/100
IGN: 8.2/10
Joystiq: 5/5
TouchArcade: 4/5

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 73 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net