Dying Light 2 için ilk ücretsiz DLC yayınlandı

Kategori: Oyun Mod ve Etkinlikleri
Eklenme tarihi: 14 Şubat 2022, Pazartesi

Dying Light 2: Stay Human için ücretsiz DLC'nin ilk kısmı yayınlandı. Önümüzdeki hafta boyunca oyuncular 6 adet zırh parçası ve silah alabilecek.

Dying Light 2 için ilk ücretsiz DLC yayınlandı

Techland tarafından geliştirilen ve yayınlanan aksiyon-RPG, hayatta kalma-korku oyunu Dying Light 2: Stay Human 4 şubat 2022 tarihi itibariyle PC, Playstation 5, Xbox Series X/S, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında piyasaya sürülmüştü.

Dying Light 2 Stay Human'ın lansman sonrasında oyunun ilk ücretsiz DLC'si yayınlandı. Oyuncular, "Otorite Paketi" olarak adlandırılan paket ile yeni bir zırh takımı ve yeni bir silahla kendi seçtikleri fraksiyonu temsil edebilecekler.

"Authority Pack" şu anda ücretsiz olarak indirilebiliyor. Tabi bugün yayınlanan kısım sadece ilk part. Paket toplamda 3 parttan oluşuyor. İlk part bugün yayınlandı. Paketin ikinci partı 16 Şubat günü yani 2 gün sonra piyasaya sürülecek. İkinci part, Intimidating eldiven seti, rüzgarlık ve deri korumalar içerecek. Paketin üçüncü ve son içeriği ise 18 şubat günü piyasaya sürülecek. Üçüncü part, Authority çekici içerecek. Bütün partları topladığınızda, eksiksiz bir kıyafet ve çekiç edineceksiniz.

Bunun dışında, henüz tarihi belli olmasa da, Dying Light 2 için ikinci bir ücretsiz DLC paketinin de yayınlanacağı duyuruldu. Buna göre, Ronin Paketi her çıktığında, oyuncuların bir samuray gibi giyinerek Villedor'un etrafından dolaşmasına ve benzersiz bir kılıçla ölümsüzleri ikiye ayırmasına izin verecek.

Techland tarafından Dying Light 2: Stay Human için asgari 5 yıl boyunca oyuna yeni içerik getirileceği taahhüt ediliyor.

Authority Pack Birinci bölümde (1/3) mevcut olanlar ise şunlar:
- Göz Korkutucu Ceket
- Göz Korkutucu Kargo Pantolon
- Göz Korkutucu Boğazlı Ayakkabı

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 41 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net