Elden Ring için 1.02.2 güncellemesi yayınlandı

Kategori: Oyun Mod ve Etkinlikleri
Eklenme tarihi: 5 Mart 2022, Cumartesi

Piyasaya sürülmesinden bu yana büyük bir ilgiyle karşılanan ve beğenilen aksiyon-RPG oyunu Elden Ring için bir güncelleme yayınlandı.

Elden Ring için 1.02.2 güncellemesi yayınlandı

FromSoftware tarafından geliştirilerek Bandai Namco Entertainment tarafından dağıtımı yapılan ve 25 Şubat 2022 tarihi itibariyle Pc, Playstation 5, Xbox Series X/S, Playstation 4, Xbox One için piyasaya sürülen aksiyon-rol yapma oyunu Elden Ring piyasaya sürülür sürülmez büyük ilgiyle karşılaşmıştı.

Oyunseverlerin büyük beğeniyle oynamaya başladı ve olumlu eleştiriler alan Elden Ring'in teknik anlamda bazı performans sorunları bulunuyordu. Bu sorunların da çıkarılacak güncellemelerle birlikte azaltılması ve bazı hataların tamamen giderilmesi söz konusu olacak gibi.

Elden Ring'in PC versiyonu için 1.02.2 güncellemesi yayınlandı. Bu güncellemeyle birlikte oyundaki bazı hataların giderildiği, ancak büyük bir güncelleme olmadığı ve diğer birçok hata ile ilgili herhangi bir gelişme olmadığı, ancak oyun deneyiminde iyileştirmeler yapacağı konuşuluyor.

Elden Ring'in PC versiyonunda güncellemeyi yapmak için Steam'i başlatmanız yeterli. Oyun ile ilgili güncelleme Steam'de otomatik olarak inecektir. (Otomatik güncellemeleri kapatmamış olmanız gerekli.)

Elden Ring 1.02.2 güncellemesi ile ilgili sürüm notları

- Grafik kartının kullanılmadığı ve yavaş performansa neden olan sorun düzeltilmiş,
- Ateş Devi ile yapılan savaş esnasında oyunun belli koşullarda kapanmasına sebebiyet veren hata düzeltilmiş,
- Oyun sonlandırılmadığında oyun ilerlemesini kaydedebilmek amacıyla değişiklik yapılmış,
- Diğer bazı hata düzeltmeleri yapılmış.

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 82 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net