Euro Truck Simulator 2'de Viyana yenileniyor

Kategori: Oyun Mod ve Etkinlikleri
Eklenme tarihi: 17 Şubat 2022, Perşembe

Sevilen tır simülasyonu oyunu Euro Truck Simulator 2'de yenilikler devam ediyor. Avusturya'nın başkenti Viyana oyunda yenileniyor.

Euro Truck Simulator 2'de Viyana yenileniyor

Sevilen tır simülasyonu oyunu Euro Truck Simulator 2'de yenilikler devam ediyor. Bir süre önce SCS Software'in Heart of Russia DLC'si üzerinde çalışıldığı biliniyordu. SCS'nin blog yazısında yaptığı duyuruya göre, oyunda Avusturya ülkesinin başkenti Viyana yenileniyor.

Blog yazısında, Avusturya'nın başkenti olan ve tarihi bir imparatorluk şehri olan Viyana'nın sayısız millet ve kültürden insana ev sahipliği yaptığı, turizm ve iş amaçlı ziyaret ettiğinizde herkes için bir şeyler vaat ettiği belirtilmiş. Şirket, oyuna eklenen ve eklenmesi planlanan DLC'lerle haritaları geliştirip oyun ile ilgili heyecanı artırmayı hedeflerken, aynı zamanda oyunda uzun süredir var olan bazı yerlerde de güncelleme yapıyor. Viyana da bu yerlerden biri olacak.

- SCS tarafından yapılan açıklamada; oyunun piyasaya sürüldüğü 2012 yılından bu yana teknoloji, araçlar ve birçok şeyde değişiklik olduğunu, bunun da ekipleri tarafından daha gerçekçi ve ayrıntılı bir rekreasyon oluşturmasına olanak sağladığını belirtmiş. Harita ekibi tarafından eklenen Viyana'da görebileceğiniz veya yanından geçebileceğiniz yerlerden bazıları olarak Wiental ve Tuna Kanalı gösteriliyor.

- Bunun dışında Schönbrunn Sarayı, Uniqa Kulesi ve Bundesministerium für Klimaschutz, Umwelt, Energie, Mobilität, Innovation und Technologie gibi simge yapıların da güncellemede yer verilecek yerlerden olduğu hususuna yer verilmiş.

- Şoförlerin petrol rafinerisi, depolar ve süpermarket de dahil çeşitli endüstrileri içeren A2 Otoyolu yakınında Viyana'nın güneyinde yeni bir endüstri alanı olacağı açıklandı.

Euro Truck Simulator 2 Viyana


Bakalım oyunda önümüzdeki süreçte ne gibi yenilikler gelecek. Harita genişleme paketlerinin yanı sıra uzun süredir oyunda bulunan bölgelerde de yenileme yoluna gidilmesiyle, oyuncuların oyundan bir süre sonra sıkılmalarının önüne geçilmek istendiği izlenimi oluşuyor. Peki bu DLC'ler ve güncellemeler bunun için yeterli mi, yoksa oyuncular tarafında yeni bir oyun beklentisi oluşmaya başlar mı, izleyip göreceğiz.

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 74 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net