Football Manager 2019 Genç Yetenekler

Kategori: Hayatın İçinden
Eklenme tarihi: 25 Kasım 2018, Pazar
Sports Interactive'in efsanevi futbol menajerlik oyunu FM'nin 2019 versiyonu olan FM 2019 bildiğini üzere yaklaşık 1 ay önce piyasaya sürüldü. Herkes geçen yıllara göre daha pahalı bir fiyattan satışa sunulmasını yadırgasa da, yine de bu serinin bağımlısı olan oyuncular fazla direnemedi ve oyunu satın alarak rüya kadrolarla başarıdan başarıya koşmaya başladı bile.

Özellikle Spor Toto Süper Lig'te bir takım alıyorsanız, ekonomik sıkıntılarla boğuşmanız gerekecek. Galatasaray'da zaten ilk sezon transfer yapmanız oldukça zor. mevcut kadrodan oyuncu satıp oradan gelen paranın bir kısmıyla bir şeyler yapabiliyorsunuz. Onun dışında bonservisi elinde olan oyuncular kovalamak ya da mevcut kadroyu koruyup çeşitli taktiksel varyasyonlar deneyerek başarıya ulaşabilirsiniz.

Şimdi ekonomik sorunları ve Finansal Fair Play'i bir kenara bırakıp gelelim oyunun wonderkidlerine, regenlerine ve yetenekli gençlerine.

Öncelikle bahsedeceğimiz futbolcuların çeşitli database seçenekleriyle ortaya çıkacağını, her oyunda bulunmayabileceğini söyleyebiliriz. Özellikle Güney Amerika kökenli olanları oyunu kurarken veritabanı ekranında Güney Amerika'nın detaylı bir şekilde oyununuzda yer almasını seçmeniz gerekebilir.

Lukas Klostermann
1996 doğumlu Alman sağ bek oyuncusu. Aynı zamanda stoper olarak da görev yapabiliyor. Bunun dışında oyunun sağ ve sol tarafının tamamında iyi ya da kötü oynayabiliyor. Oyun başladığında Leipzig takımında kendisine ulaşabiliyorsunuz. Leipzig kadrosunda pek düşünülmeyen ve ilk etapta kiralayabileceğiniz bu oyuncuyu daha sonra fazla bonservis ücreti ödemeden satın alma ihtimaliniz de söz konusu.

Pedro (Pedro Guilherme Abreu Dos Santos)
1997 doğumlu Brezilyalı santrfor. Uzun vadede takımınızın gol yükünü çekebilecek ve aynı zamanda kanatlarda oynamaya da müsait bir oyuncu. Bonservis konusunda çok ucuz bir maliyetten söz edemeyeceğiz, fakat yaşı ve potansiyeli de göz önüne alınırsa ekonomik sıkıntı çekmediğiniz takdirde takımda bulundurmanız ve yatırım yapmanız gereken bir oyuncu.

Tete (Mateus Cardoso Lemos Martins)
2000 doğumlu Brezilyalı Ofansiz orta saha oyuncusu. Kendisi sağ kanatta görev yapıyor ve gelişime oldukça açık. Oyun başladığında Brezilya takımlarından Gremio'da kendisini bulabilirsiniz. İlerleyen süreçte kanatlarınızı rahatlıkla emanet edebileceğiniz yatırımlık bir oyuncu.

Karlo Bartolec
1995 doğumlu Bulgar sağ bek oyuncusu. Oyuna başladığında Danimarka takımlarından Nordsjælland'da kendisini bulabilirsiniz.

Gonzalo Montiel
1997 doğumlu Arjantinli sağ bek oyuncusu. Oyuna başladığında River Plate takımında bulunuyor ve uzun vadede takımınız için iyi bir seçenek olabilir.

Matías Vargas
1997 doğumlu Arjantinli sol açık oyuncusu. Oyuna başladığında Velez takımında kendisini bulabilirsiniz. Uzun vadede takımın değişmezlerinden olacak ve uzun süre size hücum anlamında tatminkar bir performans gösterecektir.

Simon Tibbling
1994 doğumlu İsveçli merkez orta saha oyuncusu. Oyuna başladığında Brondby takımında bulunuyor ve takımınıza almanız durumunda istikrarlı bir oyuncu olarak katkı sağlayacaktır. Kendisinin maliyeti de uygun. 1-2 milyon euroya satın alabilirsiniz.

Zeki Çelik
Futbolseverlerin yakından tanıdığı milli sağ bekimiz. Kendisi 1997 doğumlu ve Fransa'nın Lille takımında forma giyiyor. Kendisini çok fazla para harcamadan transfer edebilirsiniz. Satın aldıktan sonra yaklaşık 10 yıl kadar sağ bek aramayacağınızı ve yerli statüsünde olmasından dolayı özellikle Süper Lig'te mücadele ederken mutlaka kadronuzda bulunması gerektiğini düşünüyorum.

Matheus Fernandes
1998 doğumlu Brezilyalı merkez orta saha oyuncusu. En iyi performansını defansif orta saha olarak gösteriyor; fakat göbekte iki yönlü olarak kullandığınızda da takıma maksimum faydayı sağlıyor. Oyuna başladığında Botafogo'da bulunuyor. Mutlaka kadronuza katmanız gerektiğini, uzun yıllar takıma katkı sağlayacağını düşünüyorum.

Elbette bu kadarla sınırlı değil. Oyunda onbinlerce futbolcu bulunuyor ve her yer yetenekli gençlerle dolu. Bir sonraki yazımızda daha fazla oyuncu tavsiyesiyle karşınızda olacağız.
 
 
 
En Yeni Oyun Videoları

PUBG: Battlegrounds
PUBG: Battlegrounds

Torchlight: Infinite
Torchlight: Infinite

DYSMANTLE
DYSMANTLE

Spelunky 2
Spelunky 2

 

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 63 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net