Forspoken piyasaya sürülme tarihi ve fiyatı belli oldu

Kategori: Çıkış Tarihleri
Eklenme tarihi: 10 Şubat 2022, Perşembe

Aksiyon-rol yapma oyunu Forspoken'ın ilk piyasaya sürülme tarihi belli oldu. Oyun ön siparişle alınabiliyor, ancak fiyatlar biraz düşündürücü.

Forspoken piyasaya sürülme tarihi ve fiyatı belli oldu

Luminous Productions tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanacak olan aksiyon rol yapma oyunu Forspoken, 24 Mayıs 2022 tarihi itibariyle PC ve PlayStation 5 için piyasaya sürülecek.

"Anlatı odaklı bir macera" olarak tanımlanan oyunda, herhangi bir zamanda herhangi bir yere seyahat edebilen bir açık dünya oyun formatı bulunacağı açıklandı. Forspoken'da New York City'den Athia'nın fantastik dünyasına taşınan ve evinin yolunu bulmak için bu dünyada yolculuk etmek ve hayatta kalmak için sihirli güçler kullanan genç bir kadın ana karakter konumunda bulunacak.

Daha önce geliştirme aşamasında oyunun Project Athia adını taşıması bekleniyordu. Forspoken, haberi yaptığımız tarih itibariyle Steam, Epic Games ve Playstation Store'da ön siparişle alınabiliyor. Oyunun ön sipariş bedeli ise oldukça düşündürücü. Zira standart versiyonu 699 TL, Digital Deluxe Edition ise 919 TL. Ülkemizde bu fiyatlardan kaç oyun severin bu oyunu satın alabileceğini tahmin etmek güç.

Forspoken'ın Konusu
Oyunda, New York'tan gizemli bir şekilde taşınan Frey Holland isimli karakterin, kendisini Athia diyarında zor durumda kalmış olacak bulması ve edindiği sihirli güçleriyle beraber canavarlarla savaşması ve eve dönmenin yollarını aramasını konu ediniyor.


Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 81 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net