Hoş Geldin 2022!

Kategori: Duyuru
Eklenme tarihi: 1 Ocak 2022, Cumartesi

2021 yılını iyisiyle kötüsüyle geride bıraktık. Yeni yıl, yeni umutlar, hayaller ve planlar demek. 2022 hoş geldin.

Hoş Geldin 2022!

2022 yılının ilk gününden herkese merhabalar. İyisiyle, kötüsüyle bir yılı daha bitirdik, 2021 artık geride kaldı. Pandeminin etkisinin sürdüğü 2021, bir önceki yıla göre salgın ile ilgili tedbirlerin gevşetildiği ve tüm dünyanın "yeni normal" sürecine adapte olduğu bir yıl oldu. Covid-19 virüsünün Delta, Omicron gibi birçok yeni varyantının yayılmasıyla birlikte, yılın sonlarına doğru tekrar tedbirlerin artmaya başladı ve 2022 yılına girerken vaka sayısı olarak çok daha fazla rakamlara ulaşılmaya başlandı.

2022 yılının insanların "eski normal" özlemini çekmeye devam etmediği, hastalıklardan ve salgınlardan uzak, en önemlisi sağlıklı ve huzurlu bir yıl olmasını diliyoruz.

2022 model Gamend
Gamend olarak 2021 yılının sonlarına doğru, Gamend'i yenileme ve daha da geliştirmeye karar verdik ve bu yolda işe koyulduk. Gerek tasarım, gerek içerik olarak çok daha zengin ve doyurucu bir portal olma yolunda birçok adım attık. Çalışmalarımız hala devam etmekte. 2022 yılında Gamend, oyun ve teknoloji severler için oldukça iyi bir kaynak olacak. Oyun dünyasına ilişkin gelişmeler, teknoloji dünyasından haberler, ürün incelemeleri, oyun hileleri, trailer videoları ve daha birçok içerik, Gamend ile siz okurlarımızla buluşacak.

Gamend olarak tekrar, yeni yılınızı kutluyor; tüm dünya için sağlıklı ve huzurlu bir yıl olmasını diliyoruz.

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 68 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net