Netflix, BioShock serisine dayalı bir film üzerinde çalışıyor

Kategori: Hayatın İçinden
Eklenme tarihi: 15 Şubat 2022, Salı

Bir FPS oyun serisi olan BioShock, beyazperdeye geliyor. Netflix tarafından, BioShock serisine dayalı bir aksiyon filmi üzerinde çalışıldığı duyuruldu.

Netflix, BioShock serisine dayalı bir film üzerinde çalışıyor

Bioshock serisine adını veren serinin ilk oyunu Bioshock 2007 yılında yayınlanmıştı. Devamında ise Bioshock 2010 yılında, BioShock Infinite ise 2013 yılında yayınlanmıştı. Serinin ilk iki oyunu 1960'lı yıllarda kurgusal sualtı şehri Rapture'da geçiyordu. BioShock Infinite ise tematik ve anlatısal olarak ilk oyunlara bağlı olmasına rağmen 1912 yılında yüzen Columbia şehrinde geçmekteydi.

BioShock serisine dayalı bir film üzerinde çalışıldığı Netflix tarafından duyurulurken, film projesinin 2K Games ve Take-Two Interactive ortaklığıyla sürdüğü belirtiliyor.

Konu ile ilgili olarak Take-Two CEO'su Strauss Zelnick, "Netflix, günümüz eğlence dünyasının en iyi ve en ileri görüşlü hikaye anlatıcıları arasında yer alıyor. Milyonlarca kişi tarafından sevilen BioShock serisine yönelik vizyonumuzu ve bağlılığımızı paylaşmalarından heyecan duyuyoruz. 2K'nın Cloud Chamber stüdyosu, aktif olarak geliştiriliyor ve Netflix ile olan ortaklığımızla birleştiğinde, BioShock'un izleyicileri daha önce hiç olmadığı kadar büyülemeye ve meşgul etmeye devam edeceğinden son derece eminiz." şeklinde açıklamalarda bulundu.


Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 74 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net