Oyunları Kolaylaştırın

Kategori: Duyuru
Eklenme tarihi: 26 Aralık 2008, Cuma
Oyunlar birçok kişinin vazgeçilmezi. Kimisi "işimi bitirip eve gidip oyun oynayayım" diye plan yaparken, kimisi sabah uyanır uyanmaz zaten soluğu çoktan bilgisayarının başında almıştır. Kimisi aksiyon oyunu sever, kimisi FPS, kimisi simülasyon... Bu liste uzar gider. Ortak nokta ise, oyunların özellikle gençlerin hayatlarında önemli yer tutması. Bu noktada, insanların mutlu olmak, rahatlamak ve belki de motive olmak için oynadıkları oyunlarda bazen tam tersi etki olur, sinirlenirsiniz, daha da gerilirsiniz, içinden çıkamazsınız. Çünkü bazen oyunlar öyle noktalarda tıkanır ki, "oyunun bu bölümünü nasıl bitireceğim?" sorusu akıllara gelir. İşte bu noktada da yalnız değilsiniz. Takıldığınız bölümde, muhtemelen başka oyuncular da takıldı. Burada devreye girecek olan ise "oyun hileleri".

Yeni çıkan oyunları oynarken bazı yerlerinde takılıyor musunuz? O zaman sitemizin 'oyun hileleri' bölümünü ziyaret edin. Oyun hileleri bölümünde oynadığınız oyunları kolaylaştırmak için çeşitli hile kodları bulunmakta.
 
 
 
En Yeni Oyun Videoları

PUBG: Battlegrounds
PUBG: Battlegrounds

Torchlight: Infinite
Torchlight: Infinite

DYSMANTLE
DYSMANTLE

Spelunky 2
Spelunky 2

 

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 64 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net