Assassin's Creed Valhalla hileleri / hile kodları

Ubisoft tarafından geliştirilerek dağıtımı yapılan ve 2020 yılında piyasaya sürülen aksiyon-rol yapma oyunu Assassin's Creed Valhalla'da kolay bir şekilde sınırsız gümüş kazanma yöntemi bulunuyor. Bu yöntemi oyunun PC ve konsol versiyonlarında kullanabilirsiniz.

Assassin's Creed Valhalla sınırsız gümüş kazanma
Öncelikle Lunden'in güneydoğu köşesinde sokak kenarında oturan üç adet dilenci bulacaksınız. Bu dilencilere 5 jeton verirken, her biri sizi Zincirli Hiddet Run'u ile ödüllendirecek.

Dilenciye yalnızca 1 kez bağışta bulunabiliyorsunuz; fakat bunu aşmanın bir yolu mevcut. Bunun için yakındaki şehir kapılarından kasabayı terk edebilir veya sadece Synin'i kısa süreliğine kontrol etmeyi seçerek yeniden bağış yapabilmeyi mümkün hale getirebilirsiniz.

Yeterli zincirli hiddet run'unuz olana kadar bu adımı tekrarlayın. Daha sonra yakınlarda bulunan tüccara giderek Run'lerinizi 58 gümüş karşılığında satın. Ayrıca bağış yaptığınız dilenciden paranızı geri alabilmek için kendisine saldırabilir ve sonrasında onu yağmalayarak paranızı geri alabilirsiniz.

UYARI: Sitemizde bulunan hile kodları internet ortamında derlenmiş olan içerikler olup, oyun sayısının oldukça fazla olması nedeniyle tarafımızca test edilme şansı bulunmamakta olup, sitemiz hile içeriğinin doğruluğunu ve güvenliğini teyit edememektedir. Bu nedenle sitemizde yazılı bulunan hileleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluğun tamamen size ait olduğunu bilmelisiniz.


Hile Hakkında

Platformu: Playstation 4
Eklenme tarihi: 9 Ocak 2022, Pazar

Etiketler: Assassin Creed Valhalla

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: Assassin's Creed Valhalla hileleri, Assassin's Creed Valhalla hile kodları, Assassin's Creed Valhalla hile

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 49 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net