Cities Skylines hileleri / hile kodları

Cities Skylines oyununda sınırsız paraya sahip olmak ve tüm binaların kilidini açmak mümkün. Bunun için yapmanız gereken ise Ana Menüye giderek, herhangi bir şehri yüklemeden önce İçerik Yöneticisine girin. Modlar bölümüne girin.

Burada geliştiriciler tarafından dahil edilen önceden yüklenmiş birkaç moda erişebiliyorsunuz. Sınırsız para, sınırsız petrol ve cevher, sınırsız toprak ve bu seçeneklerin tamamının kilidini açma seçeneklerini göreceksiniz. "On/Off" tuşlarını kullanarak hileyi etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz.

UYARI: Sitemizde bulunan hile kodları internet ortamında derlenmiş olan içerikler olup, oyun sayısının oldukça fazla olması nedeniyle tarafımızca test edilme şansı bulunmamakta olup, sitemiz hile içeriğinin doğruluğunu ve güvenliğini teyit edememektedir. Bu nedenle sitemizde yazılı bulunan hileleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluğun tamamen size ait olduğunu bilmelisiniz.


Hile Hakkında

Platformu: PC
Eklenme tarihi: 4 Aralık 2021, Cumartesi

Etiketler: Cities Skylines

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: Cities Skylines hileleri, Cities Skylines hile kodları, Cities Skylines hile

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 44 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net