Deathloop hileleri / hile kodları

Arkane Studios tarafından geliştirilerek Bethesda Softworks tarafından dağıtımı yapılan ve 14 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürüldüğünden bu yana beğenilerek oynanan ve The Game Awards 2021'de Yılın Oyunu'na aday gösterilen FPS oyunu Deathloop ile ilgili bazı ipuçlarının oyununuzda size yardımcı olabileceğini düşündük.

Deathloop oyununun konusu nedir?
Deathloop'ta, Blackreef isimli adada aynı günü sonsuza dek tekrar tekrar yaşamaya mahkum 2 adet birbirine rakip olan suikastçı bulunuyor. Colt olarak kaçmak için tek şans, gün sıfırlanmadan önce 8 ana hedefi ortadan kaldırarak döngüyü sona erdirmek. Her döngüden yeni şeyler öğrenerek, farklı yöntemlerle, bilgi toplayarak, yeni silah ve yetenekler bularak döngüyü kırmaya çalışıyorsunuz.

Deathloop İpucu (İlerleyişi kaydetme)
Deathloop oyununda öldüğünüzde, o ana kadar elde etmiş olduğunuz her şeyi kaybediyorsunuz ve yeniden başladığınızda sıfırlanıyorsunuz. Bu da haliyle can sıkıcı bir durum yaratabiliyor. Oyun içindeki ilerleyişinizi kaydedebilmeniz için bir yöntem bulunmakta. Eğer son kez öldürüleceğinizi düşünüyorsanız, oyununu durdurarak ana menüye gelin. O esnada günün o saatinde ilerlemenizi kaybedersiniz, fakat yine de tünellerden çıktığınızda her şeyi geri alabileceksiniz.

UYARI: Sitemizde bulunan hile kodları internet ortamında derlenmiş olan içerikler olup, oyun sayısının oldukça fazla olması nedeniyle tarafımızca test edilme şansı bulunmamakta olup, sitemiz hile içeriğinin doğruluğunu ve güvenliğini teyit edememektedir. Bu nedenle sitemizde yazılı bulunan hileleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluğun tamamen size ait olduğunu bilmelisiniz.


Hile Hakkında

Platformu: Playstation 5
Eklenme tarihi: 4 Ocak 2022, Salı

Etiketler: Deathloop

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: Deathloop hileleri, Deathloop hile kodları, Deathloop hile

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 73 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net