Dread Hunger hileleri / hile kodları

Dread Hunger Team tarafından geliştirilerek Digital Confectioners tarafından yayınlanan çok oyunculu hayatta kalma oyunu Dread Hunger'da başarı sağlayabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı ipuçlarını sizler için derledik.

İlk dikkat etmeniz gereken şey "iletişim"
Dread Hunter, etkileşimin oldukça önemli olduğu bir oyun. Mikrofon kullanmak ve diğer oyuncularla iletişim kurmak size göre değilse, Dread Hunter oyununu oynamak sizin için zor olacaktır. İletişim kurmamanız, diğer insanlar sizin Thrall olmanızdan şüphelenmesine yol açacaktır. Sürekli mikrofon ile iletişimde olmak, size karşı güven duyulmasını sağlayabilir ve diğerlerinin sesinize alışmaları gibi bir kazanım elde edebilir, diğerlerini köle olmakla suçlayabilirsiniz. Ayrıca mürettebattan birinin size vurmaya çalıştığını, kazandan kömür aldığını veya sizi zehirlediklerini de söyleyebilirsiniz.

Dread Hunger'da sabotaj da önemli yer tutmaktadır.
Dread Hunger'da bir Thrall olarak kazanmanın yolu görevi sabote etmekten geçmektedir. Gemiyi ve mürettebatını sabote etmenin birçok yolu bulunmakta. Bunlar; zehirli yiyecekler, ayı tuzaklarıyla tekneyi örtmek, bir şırıngayı zehirlemek ve gizli olarak iğne yapmak, diğer Thrall ile anlaşarak diğer oyuncuları ortadan kaldırmak, barut kullanarak kazanı patlatmak gibi yöntemlerle Dread Hunter oyununda sabotaj yapabilirsiniz.

Başkalarına yardım etmek de size epey katkı sağlar.
Oyunda ekip çalışması oldukça önemli. Bu nedenle Thrall olmanız ve kimseye yardım etmemeniz halinde diğerleri sizden şüphelenmeye başlayabilir. Eğer aşçıysanız yemek yapabilirsiniz. İşin özet, mürettebat içerisinde ekip çalışmasına yatkın olursanız, diğer insanların size karşı güvenini sağlamış olursunuz ve sizin hakkınızdaki şüpheleri de azaltmış olursunuz.

Totem oluşturmalısınız.
Öncelikle totem oluştururken etrafta kimse olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Aynı anda iletişimi de sürdürün ki, kimse sizden şüphe duymasın. Bir totem oluşturduğunuzda, büyü çubuğu dolacaktır. Büyü göstergesi yeni seviyeye ulaşınca da yeni büyü seviyesinin kilidi açılacaktır. Totem yapmak, sizin göstergenizi doldurmanın yanı sıra diğer Thrall'in büyü göstergelerini de doldurur. 3 tahta ve 2 kemik gerektiren seçeneği çıkartmak için Q tuşuna basın. Göstergeniz doldukça mevcut büyüleriniz güçlenecek ve ayrıca daha yüksek büyü seviyelerine erişim sağlayacaksınız. Güç seviyeniz, ekranın sağ alt köşesinde bulunan çarktan çıkan sivri uçların sayısına göre belirlenir.

UYARI: Sitemizde bulunan hile kodları internet ortamında derlenmiş olan içerikler olup, oyun sayısının oldukça fazla olması nedeniyle tarafımızca test edilme şansı bulunmamakta olup, sitemiz hile içeriğinin doğruluğunu ve güvenliğini teyit edememektedir. Bu nedenle sitemizde yazılı bulunan hileleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluğun tamamen size ait olduğunu bilmelisiniz.


Hile Hakkında

Platformu: PC
Eklenme tarihi: 6 Şubat 2022, Pazar

Etiketler: Dread Hunger

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: Dread Hunger hileleri, Dread Hunger hile kodları, Dread Hunger hile

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 70 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net