Dying Light 2: Stay Human hileleri / hile kodları

Techland tarafından geliştirilerek dağıtımı yapılan aksiyon-rol yapma, hayatta kalma-korku oyunu Dying Light 2: Stay Human ile ilgili ipuçlarını sizler için derledik. Bu yazı, "Dying Light 2 silah yükseltme", "Dying Light 2 silah modları" gibi sorularınızın yanıtına da yanıt verebilir. Bu rehber oyunun oynanabildiği PC, Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch versiyonlarının hepsi için geçerlidir.

Büyük yerleşim yerlerinde bulunan özel satıcı Craftmaster, fırlatılabilen silahlar, silah modları gibi tarifler satar veya mevcutta bulunan tariflerinizi yükseltir. Crafting tariflerinin de seviyeleri bulunur. Seviye atlayabilmeniz için doğru malzemeleri getirmeniz gerek. Başlangıçta bir miktar para ve gece ortaya çıkan Goons veya Biters gibi zombilerden yağmalanabilen virüslü kupalar gereklidir. Sonraki seviyelerde ise tarif seviyesini yükseltmek daha pahalıya mal olacaktır. En üst seviyede ise nadir virüs bulaşmış kupalar ve yalnızca çatılardaki uçaklarda bulunan askeri teknoloji malzemelerini getirmek durumunda kalırsınız.

Dying Light 2'de crafting için ihtiyaç duyduğunuz papatya, bal ve UV Shroomz gibi şeyleri bulmak için uzun ve sarı renkli ağaçlarla işaretlenmiş olan çatı bahçelerine gidebilirsiniz. Ayrıca bazı zombilerin üzerinde işçi malzemeleri veya para bulunabiliyor. Bundan dolayı bulduğunuz her cesedi arayarak ihtiyacınız olan şeyleri temin etme şansınız var. Bunun dışında oyunda gece dışarıya çıkarak Villedor'un Karanlık bölgelerinde keşif yapmanız gerekiyor. Binalarda birçok zombi ve bunun yanı sıra silah modu yapma amacıyla kullanılan pigmen, kablolama gibi birçok şey bulunuyor.

Silahlarınızı Tamir veya Modifiye Etmek

Oyunda silahlar, modların yerleştirilebileceği 3 yuvaya sahip: uç, şaft ve kavrama. Bu yuvalardan herhangi birine bir mod eklemeniz halinde silah dayanıklılığının %50'si de onarılır; Doğru malzemeleriniz bulunması halinde silah menüsünde de silah modu oluşturmak mümkün. Bu modlar pek maliyetli sayılmaz, yalnızca temel sarf malzemeler gerektirir. Beğendiğiniz bir silahı hemen değiştirmeyerek kırılana kadar kullanın. Son aşamada birçok üst düzey mod ekleyerek silahınızı her zamankindan daha iyi çalışır ve güçlü olarak alırsınız.

İlgili yazılar:
- Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri (PC)
- Dying Light 2 (Trailer)

UYARI: Sitemizde bulunan hile kodları internet ortamında derlenmiş olan içerikler olup, oyun sayısının oldukça fazla olması nedeniyle tarafımızca test edilme şansı bulunmamakta olup, sitemiz hile içeriğinin doğruluğunu ve güvenliğini teyit edememektedir. Bu nedenle sitemizde yazılı bulunan hileleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluğun tamamen size ait olduğunu bilmelisiniz.


Hile Hakkında

Platformu: PC
Eklenme tarihi: 2 Şubat 2022, Çarşamba

Etiketler: Dying Light Stay Human

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: Dying Light 2: Stay Human hileleri, Dying Light 2: Stay Human hile kodları, Dying Light 2: Stay Human hile

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 61 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net