Medieval Dynasty hileleri / hile kodları

Render Cube tarafından geliştirlerek Toplitz Productions tarafından dağıtımı yapılan stratejik bir rol yapma oyunu olan Medieval Dynasty'de orta çağ avrupasında açık dünya şeklinde oynanan bir oyun. Avlanabildiğiniz, köyünüzü geliştirerek şehir haline getirebildiğiniz ve topraklarınızı yönetebildiğiniz bu oyuna yeni başladıysanız, bu rehber işinizi görecektir.

Oyunda parti nasıl oluşturulur?
Oyununuzu oluştururken, zorluk seviyesini ve oyunla ilgili bazı detayları ayarlamak mümkündür. Bunun için ilk olarak oyuna başlaamdan menüdeki özelleştirme kısmına girin. Ekranın sağ bölümünde bir liste belirecektir. Zaten ilgili kısmın üzerine geldiğinizde, ekranın sol tarafında açıklaması çıkacaktır. Buradan size uygun seçenekleri belirleyebilirsiniz.

- Kısayol kullanımı. Oyun esnasında kısayollar kullanmak size oldukça fazla zaman kazandıracaktır.

- Oyunun başında vahşi hayvanlardan uzak durmanız gerekiyor. Tehlikeli olan bu hayvanlar için yanınızda bir yay bulunması, onları öldürmek için iyi bir yol olacaktır.

- Oyunda taşlarda, dallarda veya yerde bulunan şeyler işinize yarayabilir.

- Görevler kimi zaman sıkıcı ve tekrara düşmüş gibi görünüyor olabilir, lakin bu görevleri tamamlamanızı öneriyoruz. Hanedanınızın itibarının artmasının yanı sıra, bu görevler size beceri ağaçlarında ve teknolojilerde puan ve para verecektir. Paranın oyun içerisindeki yeri de oldukça fazla. Örneğin köyünüzü inşa ettiğinizde ödemeniz gereken vergiler olacak. Bunun yanı sıra satın almanız gereken hayvanlar gibi birçok durumla karşılaşacaksınız.

- Oyunda ilk fırsatta bir çanta edinin. böylece daha çok ağırlık taşımanız mümkün olacaktır.

Üretim beceri puanı nasıl kazanılır?
- Bina inşat etmeniz gerekmekte. inşa edilen bina ve kullanılan malzemeye göre beceri puanı değişmekte. Binalarınızı yaparken en iyi malzemeleri seçtiğinizden emin olmalısınız.
- Binaları onarabilirsiniz. Her mevsim değişikliği sonrası bir binayı onarabilirsiniz.
- Ürettiğiniz veya pişirdiğiniz her şey size deneyim kazandıracaktır.

UYARI: Sitemizde bulunan hile kodları internet ortamında derlenmiş olan içerikler olup, oyun sayısının oldukça fazla olması nedeniyle tarafımızca test edilme şansı bulunmamakta olup, sitemiz hile içeriğinin doğruluğunu ve güvenliğini teyit edememektedir. Bu nedenle sitemizde yazılı bulunan hileleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluğun tamamen size ait olduğunu bilmelisiniz.


Hile Hakkında

Platformu: PC
Eklenme tarihi: 6 Şubat 2022, Pazar

Etiketler: Medieval Dynasty

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: Medieval Dynasty hileleri, Medieval Dynasty hile kodları, Medieval Dynasty hile

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 81 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net