Monster Hunter Rise hileleri / hile kodları

Capcom tarafından geliştirilerek yayınlanan, PC ve Nintendo Switch versiyonları bulunan aksiyon-rol yapma oyunu Monster Hunter Rise'ın çok oyunculu modunda işinize yarayabileceğini düşündüğümüz bazı ipuçlarını sizler için derledik.

- Bilgilerinizin eklendiği lonca kartlarını, sizi daha kolay bulabilmeleri için diğer avcılarla paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra lonca kartlarını değiştirdiğiniz bir kişiyle oynamanız durumunda, arkadaşlık ödülleri için ekstra bonus puanlar alabiliyorsunuz.

- Daha hızlı ve rahat iletişim kurmak için çıkartma ve çizgiler için bir radyal menü hazırlamak iyi bir fikir olacaktır. Bu şekilde daha rahat bir şekilde iletişim kurabilir ve oyun esnasında tepkinizi daha hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

Kısayol olarak kullanabileceğiniz bazı çıkartmaları şu şekilde önerebiliriz;

- Merhaba
- Hoşçakal
- Teşekkürler
- Çak bi' beşlik
- Aferin
- Buraya
- Bir dakika bekle
- Gitmeye hazır
- Bir görev gönderiyorum.
- Avlar için teşekkürler
- Hedefin öldürülmesine ihtiyacım var!
- Malzeme almam gerekiyor!
- Avcı Yardımcıları Alınıyor!
- Hedefi buraya getirin!

- Av sonunda avcı arkadaşlarınıza beğeni gönderin. Bu sayede onları takdir ettiğinizi göstermiş olursunuz. Bunun yanı sıra da dostluk puanı toplamak konusunda da katkı sağlamış olursunuz. Yeterli miktarda dostluk puanı toplamanız durumunda, özel dostluk kuponlarıyla ödüllendirilirsiniz. Örneğin, av partinizde bulunan herkese beğeni verebilirsiniz.

- Gathering Hub görevlerindeki tedarik sandığını gördüğünüzde, toplam 4 oyuncu için hazırlanmış olan bu sandık işinize oldukça fazla yarayacaktır.

Oyunda uygun kamera kurulumunun önem taşımaktadır. Monster Hunter serisi ilk olarak mobil ve taşınabilir konsollar için geliştirildiğinden, bazı ayarları değiştirmek sizin oyun içerisindeki etkinliğinizi direkt etkileyebilmektedir. Aşağıda yazılı bulunan ayarları kullanmanız durumunda oyun içi etkinliğinizin artması oldukça olasıdır.

Kamera sarsıntısı: Kapalı
Hedef Kamera Kontrolü: Tip 3
Kamera Stili: Odak yok
Hedef Kamera - Dikey Ayarlar: Yüksekliği ayarlamayın
Dinamik Kamera Ayarları: Kapalı
Odak Kamera Ayarları: Sınırlama yok
Kamera mesafesi: 100
Bölge Ayarı: Kapalı

UYARI: Sitemizde bulunan hile kodları internet ortamında derlenmiş olan içerikler olup, oyun sayısının oldukça fazla olması nedeniyle tarafımızca test edilme şansı bulunmamakta olup, sitemiz hile içeriğinin doğruluğunu ve güvenliğini teyit edememektedir. Bu nedenle sitemizde yazılı bulunan hileleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluğun tamamen size ait olduğunu bilmelisiniz.


Hile Hakkında

Platformu: PC
Eklenme tarihi: 6 Şubat 2022, Pazar

Etiketler: Monster Hunter Rise

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: Monster Hunter Rise hileleri, Monster Hunter Rise hile kodları, Monster Hunter Rise hile

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 57 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net