Prison Simulator hileleri / hile kodları

Baked Games tarafından geliştirilen hapishane simülasyonu oyunu Prison Simulator'da daha başarılı olabilmek adına rehber tadında bir yazı ile karşınızdayız.

Oyunda öncelikle gardiyan olarak mahkumlarla olan etkileşim ile mahkumların birbiriyle etkileşimi gibi hususlarda düzeni sağlamak gerekiyor. Bunun yanı sıra oyunda bir de rutin olarak gerçekleştirilen işlemler var. Örneğin silah temizliği yapmak ya da gelen eşyalarda kaçak olup olmadığını kontrol etmek gibi görevlerden oluşur. Bir de, oyunda acil durumlar bulunuyor. Kriz anında, bir destek bulunmadan isyan eden mahkumlarla savaşmak veya barışı sağlamak gibi durumlar bulunabiliyor.

Prison Simulator'da, işini seven ve hakkıyla yapan bir gardiyan olmayı veya yozlaşmış, kendi çıkarlarını en üstte tutan biri olmayı seçebiliyorsunuz. Her iki durumda da, önünüze seçenekler çıkıyor. Mahkumlara karşı sakin ve bağışlayıcı olabilir ya da tam tersi zalim bir karakter olabilirsiniz. Oyunda, her karakterin belirli durumlara karşı nasıl tepkiler vereceğini etkileyen farklı kişilik özellikleri bulunuyor. Tabi biz, iyi bir gardiyan olmanızı, kurallara uymanızı tavsiye ediyoruz. :)

Prison Simulator ipuçları:
- Ticaret kilidi açıldıktan sonra mahkumlara kaçak mal hediye etmek veya satmak seçenekleri olacaktır. Bazı mahkumların kafalarının üzerinde dolar işareti görebilirsiniz. Mahkumlara para karşılığı malları satabilir veya saygınlık kazanmak adına onlara hediye edebilirsiniz.
- Atölyeler için ek stantlar alınması halinde daha fazla mahkum çalışabilecektir. Bu şekilde daha fazla para kazanabilirsiniz.
- Oyunda, şok tabancası veya biber gazının kullanımı sınırlı. Bu nedenle, şok tabancasının ertesi güne ancak şarj edilebileceğini, biber gazının ise bittiğinde tekrar kullanmak istediğinizde yeni satın almanız gerektiğini bilerek hareket etmelisiniz.
- Yakınlarınızda başka gardiyanlar varken mahkumlarla pek yüz göz olmamanız gerekiyor. Zira diğer gardiyanların yanlış izlenim edinme ihtimali vardır.
- Uygun seviyeye ulaştığınız takdirde, beceriler satın alın, ileride işinizi kolaylaştırabilirler.
- Gücünüzü artırmak istiyorsanız, basketbol oynamayı deneyebilirsiniz.
- Oyunda, meslektaşlarınızla veya mahkumlarla birkaç kez diyaloğa girdikten sonra, bulunduğunuz konuma bağlı birtakım dedikodular duymanız mümkündür.
- İsyan çıkması halinde atış poligonunda parmaklıkların arkasında kilitli halde ihtiyacınız olan ekipmanları bulabilirsiniz.
- Müdür odasına gittiğinizde bilgisayarı kullanarak daha iyi silahlar, aletler veya yükseltmeler satın alabilirsiniz.

UYARI: Sitemizde bulunan hile kodları internet ortamında derlenmiş olan içerikler olup, oyun sayısının oldukça fazla olması nedeniyle tarafımızca test edilme şansı bulunmamakta olup, sitemiz hile içeriğinin doğruluğunu ve güvenliğini teyit edememektedir. Bu nedenle sitemizde yazılı bulunan hileleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluğun tamamen size ait olduğunu bilmelisiniz.


Hile Hakkında

Platformu: PC
Eklenme tarihi: 26 Ocak 2022, Çarşamba

Etiketler: Prison Simulator

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: Prison Simulator hileleri, Prison Simulator hile kodları, Prison Simulator hile

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 79 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net