Sherlock Holmes Chapter One hileleri / hile kodları

Frogwares tarafından geliştirilerek dağıtımı yapılan açık dünya dedektiflik oyunu Sherlock Holmes Chapter One ile birlikte Sherlock'un dedektiflik macerasına ortak oluyor, ipuçlarını takip ederek sonuca ulaşmaya çalışıyor, olayları çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. Peki Sherlock Holmes Chapter One'da dikkat etmemiz gereken şeyler nelerdir?

Oyun, 21 yaşındaki genç dedektif Sherlock'un arkadaşı Jon ile birlikte, annesi Violet'in ölümünden 10 yıl sonra ailesinin Cordona kasabasındaki çocukluğunu geçirdiği Stonewood Malikanesi'nde bir gizemi araştırmasını konu alıyor. Sherlock, görünüş olarak cennet gibi olan ancak yolsuzluk ve suçun yaygın olduğu kasabadaki uğursuz komployu ortaya çıkarıyor. Daha önce ölüm sebebi olarak tüberküloz hastalığını gerekçe olarak bilen Sherlock Holmes, olay ile ilgili olarak yarım kalan şeyleri araştırmaya başlıyor. Chapter One oyunu, Sherlock Holmes serisinin ilk açık dünya oyunu olma özelliği taşıyor.

Sherlock Holmes Chapter One'da dikkat etmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar:
1. Etrafınızı daha dikkatli incelemeniz gerekiyor. Etkileşime girebildiğiniz çok fazla nesne olduğunu ve bu nesnelerden yalnızca küçük bir kısmının size ipucu sağlayabileceğini unutmayın.
2. Önceden ziyaret etmiş olduğunuz yerleri tekrar ziyaret edebilirsiniz. Böylece oradaki bütün ipuçlarını ve objeleri yeniden gözden geçirebilir, ipuçlarını elde edip edemediğinizi kontrol edebilirsiniz.
3. Öğeleri daha dikkatli kontrol etmeyi deneyin. Öğeyi döndürün, odaklanın ve daha fazla ipucuna erişin.
4. Odaklanmak için belirli görevler seçin. Zira oyunda dikkatinizi dağıtabilecek birçok unsur bulunuyor. Böylece dikkatinizi toplayarak bilgileri kaybetmenin önüne geçmiş olursunuz.
5. Günlük okumayı deneyin. Burada birçok önemli bilgiye ulaşabilirsiniz.

UYARI: Sitemizde bulunan hile kodları internet ortamında derlenmiş olan içerikler olup, oyun sayısının oldukça fazla olması nedeniyle tarafımızca test edilme şansı bulunmamakta olup, sitemiz hile içeriğinin doğruluğunu ve güvenliğini teyit edememektedir. Bu nedenle sitemizde yazılı bulunan hileleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluğun tamamen size ait olduğunu bilmelisiniz.


Hile Hakkında

Platformu: PC
Eklenme tarihi: 19 Ocak 2022, Çarşamba

Etiketler: Sherlock Holmes Chapter One

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: Sherlock Holmes Chapter One hileleri, Sherlock Holmes Chapter One hile kodları, Sherlock Holmes Chapter One hile

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 75 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net