Sifu hileleri / hile kodları

Sloclap tarafından geliştirilerek yayınlanan ve 8 Şubat 2022 tarihi itibariyle PC, Playstation 5, Playstation 4 platformlarında yayınlanan aksiyon-macera oyunu Sifu'yu oynarken işinize yarayabileceğini düşündüğümüz bazı ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu ipucunu eklerken, yalnızca tek bir kategori seçebildiğimiz için Playstation 5 kategorisinde bulunuyor ise de, bu ipucu oyunun PC, Playstation 5 ve Playstation 4 versiyonlarında kullanılabilir.

Sifu'da Jinfeng (The CEO) nasıl yenilir?
Direkt olarak saldırıya geçmek amacıyla ona doğru koşarsanız, küreğiyle sizi savurur ve onu yenemezsiniz. Yaşlı bir kadın gibi duruyor olması sizi yanıltmamalı. İşin püf noktası, kendi tarafına dönerken flail saldırılarını engellemek ya da etrafından dolaşmak. Ona yaklaşmadan önce sadece 2-3 savurma saldırısıyla uğraşmanız gerekiyor. Birkaç saldırı sonrası size savurma saldırısı yapmasını engellemek amacıyla geri çekilebilirsiniz.

Onun palasını bloke etmek, sizin yapınızı (Structure) artırdığı kadar onun da yapısını artıracaktır. Bu nedenle dövüş süresince buna göre plan yapmak isteyeceksiniz. Yani, yapınız kırılmaya yakın durumdaysa, onun saldırısını engellemek yerine etrafından dolaşmak daha mantıklı denilebilir. Zira aksi durumda sersemleme ihtimaliniz var. Bu sayede sadece birkaç dokunuşla sizi alt etme riski bulunuyor.

Döngüyü yeniden başlatıp dönmeye ve Jinfeng'e yaklaşmaya devam edin. Savrulma saldırılarını engellerken odak ölçeriniz dolana kadar bu işlemi sürdürün. Daha sonra yaklaşarak hasar vermek için Strong Sweep saldırısı yapın. Jinfeng, yalnızca savurma gücüyle saldırabiliyor. Bu nedenle karmaşık hareketleri öğrenme konusunu problem etmeye gerek kalmıyor.

UYARI: Sitemizde bulunan hile kodları internet ortamında derlenmiş olan içerikler olup, oyun sayısının oldukça fazla olması nedeniyle tarafımızca test edilme şansı bulunmamakta olup, sitemiz hile içeriğinin doğruluğunu ve güvenliğini teyit edememektedir. Bu nedenle sitemizde yazılı bulunan hileleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluğun tamamen size ait olduğunu bilmelisiniz.


Hile Hakkında

Platformu: Playstation 5
Eklenme tarihi: 8 Şubat 2022, Salı

Etiketler: Sifu

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: Sifu hileleri, Sifu hile kodları, Sifu hile

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 73 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net