Spider-Man: Miles Morales hileleri / hile kodları

Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından dağıtımı yapılan ve tek oyunculu modda oynanan aksiyon-macera oyunu Marvel's Spider-Man: Miles Morales 2020 yılı sonlarında Playstation 4 ve Playstation 5 için piyasaya sürülmüştü.

Spider-Man: Miles Morales, Miles'ın geçiş ve dövüş yeteneklerine odaklanarak üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanmaktadır. Miles, New York City'de özgürce dolaşabilmekte, karakterlerle etkileşime girebilmekte, görevler üstlenebilmekte ve görev tamamlayarak veya hikayede ilerlemek suretiyle yeni kıyafet ve gadget'ların kilidini açabilmektedir. Ayrıca hikaye dışında, ek içeriğin ve koleksiyon öğelerinin kilidini açabilmek için yan görevler tamamlanabilmektedir.

Spider Man Miles Morales'te Sonsuz XP (yama öncesi) kazanabilmek için;
Sonsuz XP (Yama Öncesi)
Base Token ödüllerinin kilidini açmak için Fisk Hideout Construction görevini tamamladıktan sonra Greenwich'e giderek görevi yeniden oynayın. Örümcek Adam Yuri ile konuştuktan sonra 2500 XP'nin yanı sıra görev XP deneyimi sunar.

UYARI: Sitemizde bulunan hile kodları internet ortamında derlenmiş olan içerikler olup, oyun sayısının oldukça fazla olması nedeniyle tarafımızca test edilme şansı bulunmamakta olup, sitemiz hile içeriğinin doğruluğunu ve güvenliğini teyit edememektedir. Bu nedenle sitemizde yazılı bulunan hileleri kullanmaya karar vermeniz durumunda sorumluluğun tamamen size ait olduğunu bilmelisiniz.


Hile Hakkında

Platformu: Playstation 4
Eklenme tarihi: 9 Ocak 2022, Pazar

Etiketler: Spider-Man Miles Morales

Oyun ile ilgili etiket arama ifadeleri: Spider-Man: Miles Morales hileleri, Spider-Man: Miles Morales hile kodları, Spider-Man: Miles Morales hile

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 78 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net