Cab Driver (Taksi Şoförü)

Cab Driver (Taksi Şoförü)
Bilgiler İnceleme Adı
Cab Driver (Taksi Şoförü)

Platform:
PC

Tarih
30.10.2010
Taksi şoförlüğü yapmak istiyorsanız, bu oyun tam size göre. Internet üzerinden Adobe Shockwave Player aracılığı ile oynanan bu 3D oyunu seveceksiniz!

Oyun oldukça basit. Bit taksici olarak yol kenarında bekleyen yolcuları alarak gitmek istedikleri yere götüreceksiniz. Bunu yaparken de oklar ile gitmeniz gereken yönler size gösteriliyor. Taksinizde yolcu varken bir başka yolcuyu da taksinize alabiliyorsunuz. Bu konuda da elbette bir limit var. Aynı anda en fazla 3 farklı yolcu alabiliyorsunuz. Taksi dolmuş gibi bir hal almış oluyor tabi taksiniz. Her bir yolcunun gitmek istediği nokta ok işaretleriyle ayrı ayrı gösteriliyor. Tabi tamamen ters noktalarda inmek istedikleri takdirde bu sizin için olumsuz bir durum yaratıyor. Bu nedenle benzer yönlere gitmek isteyen yolculara denk gelirseniz, bu büyük bir avantaj olacaktır.

Yolcu taşıma dışında, yol üzerinde bulunan paraları da toplayabiliyorsunuz.

Oyun çeşitli bölümlerden oluşuyor. Bir diğer seviyeye ulaşabilmek için ekranın sağ üst bölümünde yer alan puanınızın belli bir aşamaya gelmesi gerekiyor. Taksinizde yolculuk yapan her müşteri de puanınızı artırıyor. Yoldan topladığımız paralar da puanımızı artırmak için geçerli.

Taksimizi klavyedeki yön tuşları ile kullanıyoruz. Yolcuları ise üzerlerindeki "taxi" yazısından tanıyabilir ve yanlarında durarak taksinize binmesini sağlayabilirsiniz.

Bilgi:
Bilgisayarınızda bu 3D oyunu oynayabilmek için Adobe Shockwave Player'a ihtiyacınız var.

3DOyunlar.Net üzerinden ücretsiz olarak bu oyunu oynayabilirsiniz.

Copyright © Gamend.NET
Sayfalarımız için en iyi verim Google Chrome tarayıcı ile 1920x1080 çözünürlükte sağlanır.
Sitemizde gizlilik politikası kuralları geçerlidir lütfen okuyunuz.
Sitemizde 68 adet gamend oyuncusu bulunuyor.

Gamend Teknoloji, Spor ve Oyun Haberleri
Powered by Erenet.info

Sayfa altı fırsatları: En güzel 3d oyunlar Türkiye'nin en iyi 3d oyun sitesi 3doyunlar.net de. IP adresim nedir? sorusunun yanıtı ipsorgu.com sitesinde.

www.gamend.net